(АУДИО) ЌЕ ГИ ВЛЕЧЕТЕ ЗА РАЧИНА АКО ТРЕБА - зaкaни до вработени во бoлницaтa во Прилеп

На Јутуб се појавија снимки на кои се слушаат гласовите на високи функционери на една владеачка партија кои не бираат метод и начин како да дојдат до глас ...
| | веќе видена | слични

Одреден дел од порталите објавија аудио-снимка во која наводно вработена во Општина Центар во име на општината притиска луѓе да гласаат. Официјалните ...
| | веќе видена | слични

Вработена во Општина Центар во име на општината притиска луѓе да гласаат.Читател до редакцијата на Лидер, достави аудио снимка од вработената која користејќи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Независниот синдкат на камионските работници Страшо Јованов, тврди дека екс-министерката за труд и социјална политика Мила Царовска е ...
сите 226 | | | веќе видена

На конститутивната седница не беше избран новиот собраниски спикер бидејќи се чека на предлог од новото парламентарно мнозинство.И СДСМ и ВМРО – ДПМНЕ ...
сите 286 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска обвини дека имало обид за „купување“ пратеници од коалицијата која ја предводи неговата партија. . ...
сите 377 | | | веќе видена

Поранешната обвинителка од СЈО, Ленче Ристоска вчера вечерта преку Фејсбук силно реагираше на изјават на претседателот Стево Пендаровски од Пелинце, кој кажа ...
сите 246 | | | веќе видена

Како се ситни времето за конституирање на Собранието и за формирање на нова влада, така се разгорува битката во албанскиот политички блок за тоа кој ќе биде ...
сите 30 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(АУДИО) ЌЕ ГИ ВЛЕЧЕТЕ ЗА РАЧИНА АКО ТРЕБА - зaкaни до вработени во бoлницaтa во Прилеп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: