Курсна листа на НБРМ: Колкава е вредноста на еврото денеска?

6 копии
2 копии
5 копии
2 копии

Курсот на еврото на меѓународните пазари во понеделникот ослабе од највисокото ниво за четири месеци, откако претседателот на Европскиот совет, Чарлс Мишел ...
| | веќе видена | слични

По богатите шеици од Обединетите Арапски Емирати и Катар кои си купија играчки во Манчестер сити и ПСЖ, на фудбалскиот пазар планираат да влезат и шеиците од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

photo] Европска Унија би можела да обезбеди една-третина од средствата за фондот за обнова од кризата со Ковид-19 со издавање на зелени обврзници, за да ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 123 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Курсна листа на НБРМ: Колкава е вредноста на еврото денеска?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: