Објавена нова аудио бомба од министер од владејачка партија


2 копии

Одреден дел од порталите објавија аудио-снимка во која наводно вработена во Општина Центар во име на општината притиска луѓе да гласаат. Официјалните ...
| | веќе видена | слични

Вработена во Општина Центар во име на општината притиска луѓе да гласаат.Читател до редакцијата на Лидер, достави аудио снимка од вработената која користејќи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Младите и натаму заболуваат од коронавирус во Кавадарци. Регистрирани се четири нови случаи, за МИА потврди доктор Ристе Јовановски, специјалист епидемиолог ...
сите 795 | | | веќе видена

Заблуда, и тоа голема, е дека Р. Македонија се движи кон граѓанско општество. Да, огромен процент од Македонците, а и од останатите претставници на народите ...
сите 152 | | | веќе видена

По повод празникот Курбан Бајрам, претседателот Зоран Заев во свое лично име и во име на СДСМ упати честитка до сите верници од исламска вероисповед. ...
сите 146 | | | веќе видена

Сите правни лица кои ќе донираат преку платформата Solidarnost.gov.mk ќе можат да остварат даночно олеснување преку Управата за јавни приходи (УЈП) и ќе имаат ...
сите 56 | | | веќе видена

Единесет мигранти од Бангладеш, пронајдени се вчера околу 08.00 часот на автопатот Гевгелија – Неготино, кај наплатна станица „Демир Капија“, при контрола на ...
сите 305 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објавена нова аудио бомба од министер од владејачка партија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: