Пронајден починат на својата тераса 31-годишен штипјанец

15 копии

Тој со семејството бил на излет покрај езерото, влегол да се излади, но се удавил, а по некое време неговото тело било на површината на водата, потврдија од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Во 09,30 часот утрово во СВР Велес било пријавено дека на периферијата на Неготино во лозов насад од полициски службеници бил забележан пожар на викенд куќа. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Дали само инсистирањето на ДУИ за Албанец премиер ги кочи преговорите меѓу СДСМ и ДУИ за формирање влада, или има посреди и други недораззбирања. Фактор го ...
сите 634 | | | веќе видена

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 204 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пронајден починат на својата тераса 31-годишен штипјанец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: