Пронајдено 15-годишното момче од Скопје кое беше пријавено за исчезнато

6 копии
3 копии

Полицијата информира дека во село Горно Количани од полициски службеници од Полициска станица Драчево биле пронајдени двете малолетни деца и вратени кај ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
2 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Собранието, Талат Џафери во емисијата „10 МИНУТИ“ на ТВ21 истакна дека според Деловникот, неуставно е доделувањето на мандат без да има избран ...
сите 781 | | | веќе видена

Организацијата вели дека дека пристапот до вода, образование, здравствена заштита, како и до домовите, би можел да биде ограничен Најмалку три деца се убиени, ...
сите 641 | | | веќе видена

Сите патници кои вечерва со авион на Визер од Скопје притигнаа во финскиот град Турку се ставени во карантин и ќе бидат тестирани за Ковид-19. Риита Лиукса, ...
сите 126 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пронајдено 15-годишното момче од Скопје кое беше пријавено за исчезнато

Од:
До кого (е-маил):
Порака: