Забрчанец: Разликата е голема како ден и ноќ, како напред и назад, како Заев и ДПМНЕ

Фејсбук статус на Марјан Забрчанец: Драги пријатели, Ја знаете разликата. Голема е како ден и ноќ. Како утре и некни. Како напред и назад. Како Заев и ДПМНЕ. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

20-годишниот студент по инженерство Клеон Пападимитриу со велосипед за 48 дена од Шкотска стигнал до Грција и поминал околу 3.220 километри, откако му биле ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Претседателот на ЛДП, Чедомир Јовановиќ изјави дека се чувствува добро, а на прашањето како се заразил со коронавирусот, тој одговори дека со денови бил ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Фирмата „Викторија Инвест“ од Албанија со седиште во скопската општина Карпош, која што добила најмногу пари од државата, а не им исплатила на своите вработени ...
сите 218 | | | веќе видена

Организацијата на потрошувачите на Македонија (ОПМ) е против покачувањето на електричната енергија од 7,4 проценти која ја утврди Регулаторната Комисија за ...
сите 225 | | | веќе видена

Во Штип денеска беа регистрирани 16 нови случаи на коронавирус, со што бројот на заразени во градот порасна на 431 лице.Согласно податоците, Штип е вториот ...
сите 492 | | | веќе видена

Надлежноста за следење на изборите не е нешто ново за ДКСК, но со новиот закон надлежностие се многу зголемени, со рокови околу евентуални приговори. Законот ...
сите 92 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Забрчанец: Разликата е голема како ден и ноќ, како напред и назад, како Заев и ДПМНЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: