Зибери: Верувам во поддршката на илјадници граѓани


Зоран Заев гласаше на избирачкото место 1730 во Струмица. - Верувам дека со нашата позитивна и промотивна кампања успеавме да ги осигураме и да ги убедиме ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Навистина, овие се многу поразлични избори од кои било други, но не се помалку важни. Многу се важни заради тоа што со резултатот од овие избори ќе знаеме на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев се огласи на социјалните мрежи по затворањето на гласачките места. Заев истакна дека од денешната одлука на граѓаните ќе ...
| | веќе видена | слични

Ова беа многу поразлични избори од кои било други досега, но не се помалку важни. И тоа како се важни, бидејќи од резултатите ќе знаеме на која позиција сме ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денеска во мојата Струмица го остварив своето право на глас, секако почитувајќи ги сите безбедносни протоколи со што го заштитив моето здравје, здравјето на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Граѓанска трибина на коалицијата „Можеме“ вечерва се одржа во тетовско Јегуновце на која пред жителите се обратија носителот на листа во ИЕ 1, Никола Димитров ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на СДСМ Зоран Заев вечерва во гостувањето на ТВ Сител изрази уверување дека голем број граѓани ги препознале политиките на СДСМ во изминатите три ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Спорот со Бугарија виси над европската иднина на Македонија- владата не знае каков ќе биде исходот од претстојниот Самит на ЕУ. И покрај интензивната поддршка ...
сите 591 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче јавноста секојдневно го гледа во темен костум и бела кошула на честите прес-конференции кога информира за сите ...
сите 118 | | | веќе видена

Премиерот, Зоран Заев, денеска имаше средба со амбасадорката на Соединетите Американски Држави, Кејт Брнз, при што во фокусот на разговорите беше извршната ...
сите 280 | | | веќе видена

Иако власта во Македонија негира, повеќе од јасно е дека тајните преговори со Бугарија не се вртат околу Португалскиот предлог, туку околу Бугарската ...
сите 72 | | | веќе видена

Цела Македонија со нетрпеливост и возбуда ја чека недела, кога во 18.00 часот, македонската фудбалска репрезентација ќе го има својот прв настап на едно големо ...
сите 213 | | | веќе видена

Британскиот премиер Борис Џонсон денеска изјави дека зголемената бројка на заразени и хоспитализирани со Ковид-19 е предмет на „сериозна, сериозна ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зибери: Верувам во поддршката на илјадници граѓани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: