Скопјанец со возило удрил во 5 годишно дете


 Предупредуваме дека следните инсерти се со вознемирувачка содржина. На видеото се гледа како автомобилот „шевролет спарк“, со кумановски регистарски ознаки ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Момче (7) години повредено е во сообраќајна несреќа во Србија, поради што ќе биде транспортиран во болница во Белград со помош на хеликоптер, пренесува ...
| | веќе видена | слични

На јутјуб се појави снимка од сообраќајната несреќа која се случи вчера на регионалниот пат Куманово-Свети Николе, кај село Скачковце. На видеото се гледа ...
| | веќе видена | слични

Тешка сообраќајна несреќа се случи вчера на патот Свети Николе кон Куманово. Видеото објавено на „Јутјуб“ е снимен автомобил кој се движи на средината на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kазни ќе следат и за компаниите кои по објавувањето на листата се нашле на неа и тогаш ги исплатиле платите на вработените, вели директорката на УЈП Сања ...
сите 227 | | | веќе видена

Поранешни вработени во Специјалното јавно обвинителство реагираа на говорот на претседателот Стево Пендаровски во Пелинце. Тие велат дека СЈО не го сочинувало ...
сите 199 | | | веќе видена

Колку помпезните најави за расчистување на „сметот“ во правосудството ќе се остварат со новата влада или ќе избледат како и во минатите изборни ветувања? ...
сите 262 | | | веќе видена

Заблуда, и тоа голема, е дека Р. Македонија се движи кон граѓанско општество. Да, огромен процент од Македонците, а и од останатите претставници на народите ...
сите 47 | | | веќе видена

Утре е закажана конститутивната седница на новиот состав на Парламент. Најнапред ќе се бира претседател на Верификационата комисија, па потоа ќе се ...
сите 140 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 102 | | | веќе видена

Во последните две недели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, презема неколку значајни чекори во насока на редифинирањето на досегашното функционирање на ...
сите 392 | | | веќе видена

Пограничен инцидент имало во Охридското езеро, а полицијата испукала предупредувачки куршуми. Во водите на Охридското езеро вчеравечер се случил пограничен ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец со возило удрил во 5 годишно дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: