НОВИ СНИМКИ: Мицкоски разговара за Законот за ЈО со осуммината исклучени пратеници од ВМРО


На јутјуб каналот „Обнова на режимот“, денеска се објавени четири нови аудио снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Колку многу зборуваше Заев за бројчаникот што ќе го поставел на порта Македонија. Им ветуваше на граѓаните дека таму ќе им пласира некои бројки, но денес ...
| | веќе видена | слични

На неколку часа пред изборниот молк во „герила“ акција на Порта „Македонија“ во центарот на Скопје е поставен импровизиран бројчаникот на кој стои бројката 6 ...
| | веќе видена | слични

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
| | веќе видена | слични

Со нетрпение се очекува демантот од „Бихаќка“, пишува политичкиот аналитичар Арсим Зеколи по последната аудиобомба во која Зоран Заев признава дека влегол во ...
| | веќе видена | слични

Ненад МИРЧЕВСКИ, новинар Во очаен и малоумен обид да го извадат ЗЗ од последната бомба, своеволно или наметнато учествуваат повеќе новинари и медиуми. Сиротиве ...
| | веќе видена | слични

Конечно, цела јавност гледа како звучи сечено-лепено, реагираат од СДСМ по објавената аудио-снимка од 12 минути со гласот на Зоран Заев во која се споменува ...
| | веќе видена | слични

Што уште треба да се случи во оваа држава за полицијата да го повика Зоран Заев на информативен разговор, а обвинителството да покрене кривична постапка за ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, на прес-конференција го објави аудио-записот што денеска беше споделен на „Јутуб“, за се однесува на претседателот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фондот за иновации и технолошки развој ја запира реализацијата на проектите од компании што се најдоа на листата на УЈП за неисплатени минимални плати од ...
сите 202 | | | веќе видена

Државната изборна комисија вчера ги соопшти официјалните и конечните резултати од парламентарните избори што се одржаа на 15 јули. Според резултатите, ...
сите 154 | | | веќе видена

Наместо Талат Џафери делегацијата на Мечкин Камен за Илинден ќе ја предводи Горан Мисовски од НСДП. Последниот собраниски спикер нема да присуствува на ...
сите 69 | | | веќе видена

Основна причина за поскапувањето на електричната енергија е намалувањето на приходите кај електраните во земјава од продажбата на вишоци, а од 10 до 11 милиони ...
сите 158 | | | веќе видена

Апелацискиот суд Скопје го отфрли барањето на поранешниот претседател на скопскиот Кривичен суд, Владимир Панчевски, за изземање на Велешкиот суд и префрлување ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НОВИ СНИМКИ: Мицкоски разговара за Законот за ЈО со осуммината исклучени пратеници од ВМРО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: