Маж од Пакистан пронајден починат во Куманово


2 копии
2 копии

Скопјанец пронајден мртов во својот дом, внукот го нашол како лежи на подот во една од собите. „На 17.07.2020 околу 18.30 часот во СВР Скопје, Г.Р.(49) ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Во сопствениот стан на ул.„Ташко Караџа“ во Скопје бил пронајден починат Б.Ј.(66). Како што соопшти МВР, случајот бил пријавен вчера во 11.24 часот во СВР ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
2 копии

Милионерот Фахим Салех е пронајден мртов во неговиот стан во Њујорк. Страшната глетка ја затекнала неговата сестра која била загрижена бидејќи не ѝ се јавувал. ...
| | веќе видена | слични
10 копии
повеќе

Останато

Мандаторот односно премиерот ќе реши дали досегашната директорка на УЈП Сања Лукаревска и натаму ќе остане на оваа функција или ќе биде пратеничка, изјави таа ...
сите 224 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Маж од Пакистан пронајден починат во Куманово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: