За Бериша, Заев е белградски аргат кој навредува Албанци

Вицепремиерката фатена на тајни седенки со обвинителката и шоуменот - се брани дека „зборувале за законот за јавно обвинителство“. Екс-премиерот раскажува дека ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Демократската Унија за Интеграција, Али Ахмети од вчерашниот митинг во Тетово, откако веќе ја слушнал аудио снимката на која Зоран Заев вели ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нови 139 случаи со Ковид-19 од 1.627 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Оздравени се вкупно ...
сите 893 | | | веќе видена

Директорот на приватното училиште НОВА, Иван Новаковски, во разговор за Фактор ги открива сите детали од долготрајниот процес на подготовка на оваа образовна ...
сите 491 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 169 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена

Како бомба не само во бизнис и во банкарскиот свет, туку и во цела држава оптоварена со политичката неизвесност околу формирањето на новата влада, одекна веста ...
сите 92 | | | веќе видена

Претседавачот на Собранието Талат Џафери денеска им дал насоки на собраниските служби за утре да подготват продолжение на конститутивната седница и избор на ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За Бериша, Заев е белградски аргат кој навредува Албанци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: