Објавена листата на сместувачки објекти со ваучери

Охрид ова лето ја спасува сезоната со домашните туристи. Домашните туристи ова лето најбројни на охридската ривиера. Поради состојбата со коронавирусот ...
| | веќе видена | слични
15 копии

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот во соработка со Програма за зголемување на пазарзна вработеност во рамките на кампањата „Дома си е дома“, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Десет видеа во кои се прикажани различни активности – јавање коњи, возење велосипед, параглајдерство, нуркање низ различни локации во земјава, а кои може да им ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Собранието, Талат Џафери во емисијата „10 МИНУТИ“ на ТВ21 истакна дека според Деловникот, неуставно е доделувањето на мандат без да има избран ...
сите 782 | | | веќе видена

Организацијата вели дека дека пристапот до вода, образование, здравствена заштита, како и до домовите, би можел да биде ограничен Најмалку три деца се убиени, ...
сите 641 | | | веќе видена

Сите патници кои вечерва со авион на Визер од Скопје притигнаа во финскиот град Турку се ставени во карантин и ќе бидат тестирани за Ковид-19. Риита Лиукса, ...
сите 127 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објавена листата на сместувачки објекти со ваучери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: