МАЛА ПОНУДА НА НАФТА: Во светот вакво нешто немало една деценија

Цените на нафтата на светскиот пазар денес се во пад како резултат на несигурноста во глобалното закрепнување за побарувачка на гориво, бидејќи бројот на луѓе ...
| | веќе видена | слични

Цените на нафтата на светските пазари денеска бележат пад поради несигурноста во глобалното опоравување на побарувачката на гориво, бидејќи бројот на заболени ...
| | веќе видена | слични
6 копии

На тргувањето на „Wall street“ во вторникот беше забележан пораст на најважните индекси, при што Дау Џонс за повеќе од 500 бодови, благодарение на зголемениот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Собранието, Талат Џафери во емисијата „10 МИНУТИ“ на ТВ21 истакна дека според Деловникот, неуставно е доделувањето на мандат без да има избран ...
сите 782 | | | веќе видена

Организацијата вели дека дека пристапот до вода, образование, здравствена заштита, како и до домовите, би можел да биде ограничен Најмалку три деца се убиени, ...
сите 641 | | | веќе видена

Сите патници кои вечерва со авион на Визер од Скопје притигнаа во финскиот град Турку се ставени во карантин и ќе бидат тестирани за Ковид-19. Риита Лиукса, ...
сите 127 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МАЛА ПОНУДА НА НАФТА: Во светот вакво нешто немало една деценија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: