Јанушев: БЕСПЛАТЕН ПРИКЛУЧОК НА ГАС за секој дом во Македонија


На вчерашното, прво постизборно обраќање, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски излезе со тврдењето дека резултатите покажале дека опозицијата ...
| | веќе видена | слични

Победа на ВМРО-ДПМНЕ над СДСМ прогласи опозицискиот лидер Христијан Мицкоски. Ден после изборите се обрати до јавноста од партиската говорница. Според ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ви благодарам за посветеноста, несебичниот труд што го вложивте во оваа борба за Македонија. Благодарност до секој еден што го даде гласот за ВМРО-ДПМНЕ и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на прва прес-конференција по вчерашните предвремени избори истакна дека опозициската партија го има ...
| | веќе видена | слични

На неговата прва прес конференција по изборите, најавивнатрепартиска анализа на резултатите за да увидат зошто граѓаните се разочарани од ВМРО ДПМНЕ, но и ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на најголемата опозициска партија, Христијан Мицкоски, на денешната прес-конференција рече дека лично ќе се заложи за да се направи анализа во кој дел ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој вчеравечер по изборниот ден не и се обрати на јавноста и денес за првпат ги искоментира резултатите, рече ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Директорот на приватното училиште НОВА, Иван Новаковски, во разговор за Фактор ги открива сите детали од долготрајниот процес на подготовка на оваа образовна ...
сите 448 | | | веќе видена

Ричард Бренан, регионален директор за итни случаи на СЗО, по проценката на 55 клиники и здравствени установи во либанската престолнина рече дека „над 50 ...
сите 398 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 169 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена

Претседавачот на Собранието Талат Џафери денеска им дал насоки на собраниските служби за утре да подготват продолжение на конститутивната седница и избор на ...
сите 198 | | | веќе видена

Како бомба не само во бизнис и во банкарскиот свет, туку и во цела држава оптоварена со политичката неизвесност околу формирањето на новата влада, одекна веста ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јанушев: БЕСПЛАТЕН ПРИКЛУЧОК НА ГАС за секој дом во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: