Намалено производството на алкохол во Русија

3 копии

Поради незаконски намалувања на пензиите за време на финансиската криза во земјата сега Грција се соочува со пресуда во која се вели дека ќе мора да им врати ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Државниот совет (Врховен управен суд) на Франција денеска и нареди на Владата да преземе мерки за намалување на загадувањето на воздухот во неколку градови и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Од ВМРО-ДПМНЕ денеска со обвинување за СДСМ за случувањата со поплавата во РЕК Битола. Оттаму велат дека јавноста треба да знае дека поради како што велат ...
сите 369 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

Вчера во 15:30 часот во СВР Скопје, Ѓ.Б.(77) од Скопје пријавила дека во 9:00 часот телефонски ѝ се јавиле две непознати лица кои ја известиле дека нејзините ...
сите 351 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Намалено производството на алкохол во Русија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: