Арсовски: Зоран Заев мислејќи дека разговара со Грета Тунберг, ја понижи Македонија


3 копии

Срам, порази, понижувања. Овие 3 работи ги трпиме на свој грб и што е најважно, целата држава и граѓаните трпат се ова само заради еден човек што е срам за ...
| | веќе видена | слични

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Лидерот на СДСМ Зоран Заев за објавениот разговор со лажната Грета Тумберг, повтори дека важно било дека власта сватила дека станува збор за хибриден напад на ...
| | веќе видена | слични

Заев е единствена жртва на пранкери кој тврди дека знаел дека е сниман, но зборувал како да не знае и го навредува Макрон и ветува затворање на аеродроми ...
| | веќе видена | слични

Веројатно Заев е единствената жртва на пранкери во светот која како што тврди знаел за пранкот ама до крај разговарал затоа што му било убаво. Ако Заев знаел ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Манипулацијата од пранкерите кои се обидоа да наметнат лажно претставување како активистката Грета Тунберг е спречена со протоколите кои се воспоставени по ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, вели дека препознал дека разговара со лажна Грета Тунберг, па затоа во разговорот повеќето од времето молчи и ги остава ...
| | веќе видена | слични

Руските популарно наречени „пранкери“ Вован и Лексус вчера на YouTube го објавија разговорот кој експремиерот Зоран Заев го имал со „наводната активистката ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Oткако двете партии излегоа со заедничко соопштение дека се блиску до договор, извори од СДСМ за „360 степени“ велат дека средбата Љупчо Николовски и Артан ...
сите 459 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ денеска со обвинување за СДСМ за случувањата со поплавата во РЕК Битола. Оттаму велат дека јавноста треба да знае дека поради како што велат ...
сите 326 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

Се скараа сопартијците од ВМРО-ДПМНЕ. Екс градоначалникот на Аеродром, Ивица Коневски, кој е дел од „спротивната струја“ на актуелното раководство на ...
сите 202 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Арсовски: Зоран Заев мислејќи дека разговара со Грета Тунберг, ја понижи Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: