ВМРО-ДПМНЕ: Модерни патишта за побрз проток на патници и стоки


Со Спасовски, Заев и СДСМ единствено сигурно е дека Македонија може да тоне уште повеќе. Криминалните, коруптивните и рекетарските шеми кои ги создадоа ја ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во 2016-та ги лажеа дека ќе им обезбедат загарантиран откуп, загарантирани пазари и пласман и интервентен фонд кој ќе ги помага земјоделците секогаш кога има ...
| | веќе видена | слични
6 копии
7 копии

Македонија има потреба од обнова. Државата три години стагнира, а граѓаните осиромашуваат - велат од ВМРО ДПМНЕ. Од партијата се обврзуваат за зголемување на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Изборите на 15 јули ќе бидат денот кога народот ќе ги казни поразите, криминалот и корупцијата на Зоран Заев. Овие три години мафијашка власт на Заев ја ...
| | веќе видена | слични

Оливер Спасовски со Зоран Заев овие три години наместо подобар живот донесоа криминал, корупција и рекет. Со нив Македонија нема иднина, напротив ќе тоне уште ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ВМРО-ДПМНЕ се обврзува да ја обнови Македонија Потребна ни е економска обнова, таа ќе дојде со 4 милијарди евра странски инвестиции, од кои 3 големи компании ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски во гостување во Тема на денот на Сител телевизија истакна дека отсликувањето на вредностите на СДСМ е пресликано ...
сите 322 | | | веќе видена

Легализација на дивоградби - помош за сиромашните или амнестија за урбаниот криминал Пендаровски стави вето на законот - се коси со Уставот. Дали власта ќе ...
сите 283 | | | веќе видена

Портпаролот на ЕУ, Пeтер Стано вели дека целта на утрешната вечера, што се организира за лидерите од Западен Балкан во Брисел, е да се започне и прошири ...
сите 583 | | | веќе видена

Британската Влада денеска оцени дека Израел мора да има сигурност дека израелските воени активности против Хамас се „пропорционални” и изрази длабока ...
сите 413 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 116 | | | веќе видена

Полицијата со часови собираше чаури и траги во скопски Бутел, по бруталното убиство на Камер Идризи . Засега од МВР не даваат информации дали се знае кој го ...
сите 56 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 58 | | | веќе видена

Хасан Абу Харбид, командант на северната дивизија на палестинското движењето Исламски џихад, е убиен во денешниот израелски воздушен напад, потврдено е од ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Модерни патишта за побрз проток на патници и стоки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: