Јанушев: СДСМ ТРИ ГОДИНИ НИ КАМЧЕ НЕ СТАВИ НА ПАТИШТАТА

7 копии

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев и носител на листата на кандидати за пратеници во Изборната единица 3 на гостувањето на телевизија Канал 5 во ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев и носител на листата на кандидати за пратеници во ИЕ 3 на гостувањето на телевизија Канал 5 во емисијата „Само ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако претседателот на комисијата за транспорт и врски на СДСМ, Благој Бочварски, призна дека трасата на патот Кичево- Охрид не била промашена, Радмила ...
| | веќе видена | слични

Останато

И Стево Пендаровски стана дел од пазарџиско-политичката операција наречена попис по стандарди на Зоран Заев. Наместо реална статистичка слика, очигледно власта ...
сите 553 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Образованието во Македонија со тандемот Царовска - Заев е во целосен колапс. Ученици немаат елементарни услови за следење на настава, бојкот на матуранти, ...
сите 379 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше усвоен во Собранието . ...
сите 87 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски не очекува промена на позициите на Софија кон Скопје и по изборите во Бугарија на 4 април. Во синоќешното интервју за ТВ Клан, ...
сите 201 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден денеска ќе потпише десет извршни наредби за борба против коронавирусот, вклучително и наредба фондот за непогоди да се ...
сите 146 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски очекува засилен ангажаман на САД на Западен Балкан по инаугурацијата на Џо Бајден како претседател на САД. Македонскиот ...
сите 632 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јанушев: СДСМ ТРИ ГОДИНИ НИ КАМЧЕ НЕ СТАВИ НА ПАТИШТАТА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: