Сопственикот на Zara поседува недвижнини вредни 15,2 милијарди евра

Мајами во актуелната сезона има фудбалски тим во американската МЛС лига, а за тоа главен виновник е Дејвид Бекам. Поранешниот англиски репрезентативец е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Коронавирусот може да се шири во училишната околина и летните кампови полесно отколку што се сметаше претходно, покажало искуството за повторно отворање на ...
сите 294 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 286 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 107 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска со претставка до Антикорупциска. Бараат како што велат комсијата да поведе постапка за злоупотребата на пари од страна на СДСМ за кампањата. ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопственикот на Zara поседува недвижнини вредни 15,2 милијарди евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: