Мицкоски од Гевгелија: СДСМ даде лажни ветувања во 2016 година, затоа тие ќе бидат поразени на 15 јули


Денеска сме овде во Гевгелија. Денеска е ден каде што ќе ги посетиме не само Гевгелија, туку и Дојран, Богданци, Валандово. Ќе разговараме со граѓаните во овие ...
| | веќе видена | слични

Математично прецизно ќе стигнеме до целта, развиена држава со луѓе кои имаат повеќе можности, повисок стандард и повеќе пари. Започнуваме со намалување на ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ заедно со носителите на изборните листи за крај на изборната кампања се обратија до граѓаните преку заедничка видео порака. Развиена ...
| | веќе видена | слични

Во видео обраќање на носителите на листа на ВМРО-ДПМНЕ, лидерот Христијан Мицкоски, порачува: „Ќе работиме со двојно повеќе сили за да ги средиме состојбите, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Излезете и гласајте, не дозволувајте други да одлучатза вас - стои во видеопораката објавена на фејсбук страницата другата страна на политиката. -Професор или ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е во посета на Крива Паланка каде пред граѓаните ќе ја претстави изборната програма за во наредните четири ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Новата училишна година во Унгарија ќе почне на вообичаениот начин и училиштата ќе се отворат на 1 септември. Како што соопшти унгарското министерство за ...
сите 333 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 170 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена

Министерството за труд и социјална политика информира дека на денешниот состанок со Комисијата за заразни болести и претставници на Министерството за здравство ...
сите 192 | | | веќе видена

Претседавачот и поранешниот собраниски спикер Талат Џафери, попладнево дал налог на собраниските служби да бидат подготвени утре да продолжи конститутивната ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски од Гевгелија: СДСМ даде лажни ветувања во 2016 година, затоа тие ќе бидат поразени на 15 јули

Од:
До кого (е-маил):
Порака: