Сакал да си ја види баба си, ЈА ПРОНАШОЛ ПОЧИНАТА СО ПОВРЕДА НА ГЛАВАТА

3 копии

Малолетен мигрант бил пронајден во багажник на автомобил во Неготино. Возачот на возилото и другите мигранти кои биле во него избегале.Според информациите на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На патот Чашка – Велес, после железничкиот премин во населба Превалец, вчера во 15.45 часот било пријавено дека патничко возило „рено клио“, со велешки ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Кај тунелите на магистралниот пат Удово – Демир Капија вчера во 12.30 часот било забележано патничко возило „бмв”, со скопски регистарски ознаки, во кое имало ...
| | веќе видена | слични

Во незгодата, информираа денеска од МВР, возачот се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во Општата болница Велес, каде што бил пренесен за укажување ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии

До овој момент, од почетокот на гласањето во oсновните јавни обвинителства, како и во Комисијата за следење на изборни нерегуларности и преку електронската ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 124 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сакал да си ја види баба си, ЈА ПРОНАШОЛ ПОЧИНАТА СО ПОВРЕДА НА ГЛАВАТА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: