Мицкоски за Заев: Под секоја чест ми е 9 пати во 90 минути дебата, да му кажам дека лаже


Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината – напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Ви се обраќам во мое име и од името на моите истомисленици како активисти и поборници за правата на Македонците во Бугарија. Од комунистичкиот режим на Живков ...
| | веќе видена | слични

Во видео обраќање на носителите на листа на ВМРО-ДПМНЕ, лидерот Христијан Мицкоски, порачува: „Ќе работиме со двојно повеќе сили за да ги средиме состојбите, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Мојата средба со Кичеец е пред да се случи случајот Рекет, на почеток на април месец пред Претседателските избори и не сум имал претстава дека тоа лице е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денешниот престој во југоисточниот регион го почна од Гевгелија со посета на фабриката за производство на ПВЦ цевки ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ попладнево во Гевгелија,Дојран и Валандово. Лидерот на СДСМ Зоран Заев во Прилеп. Двата најголеми партиски табори ги поминуваат ...
| | веќе видена | слични

Денеска заедно со Александар Николоски остваривме посета на фабриката Конти Хидропласт која е извозно ориентирана македонска компанија, за производство на ПЕ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 124 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски за Заев: Под секоја чест ми е 9 пати во 90 минути дебата, да му кажам дека лаже

Од:
До кого (е-маил):
Порака: