Од денеска пониска цена на Еуросупер БС-95

Од вечерва на полноќ, цената на горивата се зголемува за половина до еден денар по литар, одлучи Регулаторната комисија за енергетика. Бензинот ЕУРОСУПЕР БС-98 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 237 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од денеска пониска цена на Еуросупер БС-95

Од:
До кого (е-маил):
Порака: