Објавена видео снимка од Шекеринска и Катица Јанева во домот на Боки 13


Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
| | веќе видена | слични

Јавноста веќе точно една година е сведок на валканите игри кои ги правела власта и високите функционери од неа во изминатите три години почнувајќи од 2017 па ...
| | веќе видена | слични

Со Спасовски, Заев и СДСМ единствено сигурно е дека Македонија може да тоне уште повеќе. Криминалните, коруптивните и рекетарските шеми кои ги создадоа ја ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во 2016-та ги лажеа дека ќе им обезбедат загарантиран откуп, загарантирани пазари и пласман и интервентен фонд кој ќе ги помага земјоделците секогаш кога има ...
| | веќе видена | слични

На 18 јуни, кога беше изрешена пресудата затворска казна за Бојан Јовановски и Катица Јанева, Боки јасно и гласно, пред цела македонска јавност посочи:- Парите ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Изборите на 15 јули ќе бидат денот кога народот ќе ги казни поразите, криминалот и корупцијата на Зоран Заев. Овие три години мафијашка власт на Заев ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Додека Заев денеска е на средба со граѓаните на општина Ресен, тие преку парола му порачаа „добре дојде“ во нивниот град. Имено жителите на Ресен преку ...
| | веќе видена | слични

Оливер Спасовски со Зоран Заев овие три години наместо подобар живот донесоа криминал, корупција и рекет. Со нив Македонија нема иднина, напротив ќе тоне уште ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Oткако двете партии излегоа со заедничко соопштение дека се блиску до договор, извори од СДСМ за „360 степени“ велат дека средбата Љупчо Николовски и Артан ...
сите 459 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ денеска со обвинување за СДСМ за случувањата со поплавата во РЕК Битола. Оттаму велат дека јавноста треба да знае дека поради како што велат ...
сите 326 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

Се скараа сопартијците од ВМРО-ДПМНЕ. Екс градоначалникот на Аеродром, Ивица Коневски, кој е дел од „спротивната струја“ на актуелното раководство на ...
сите 193 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Обилните врнежи од дожд поплавија многу улици низ Скопје, поплавен е и паркингот пред Центарот за јавно здравје-Пролет, а слична е состојбата и во Петровец ...
сите 365 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објавена видео снимка од Шекеринска и Катица Јанева во домот на Боки 13

Од:
До кого (е-маил):
Порака: