Скопјанка бремена во 6-ти месец пријавила дека родила мртво бебе

3 копии
2 копии
3 копии
4 копии
2 копии

Министерството за внатрешни работи денеска го соопшти идентитетот на момчето кое вчера се удави во водите на езерото Младост. Како што информираат од МВР, ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Младо момче се удави во велешкото езеро “Младост’’. Имено, 28 -годишно момче се удави вчера попладне во водите на велешкото езеро „Младост. Несреќата се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 124 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанка бремена во 6-ти месец пријавила дека родила мртво бебе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: