Заев: СДСМ поднесе кривични пријави за бомбите


Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Независната пратеничка група на ВМРО-ДПМНЕ го осуди снимањето и објавувањето на разговори кои, како што посочуваат, се водени на средба со претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Независната пратеничка група на ВМРО-ДПМНЕ денеска преку писмено соопштение се огради од снимање на состанокот со претседателот на партијата, Христијан ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Снимките кои се појавија денеска на Интернет и на кои наводно се слуша гласот на лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски откриваат за неговиот однос кон ...
| | веќе видена | слични

На Јутјуб се појавија неколку снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. Една од снимките е насловена како „Најважна работа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 124 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев: СДСМ поднесе кривични пријави за бомбите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: