Предизборно бомбардирање - не запира објавувањето на снимени разговори


2 копии

На порталот„Република“по грешка беше објавена инструкција како да се напише текст против лидерот на СДСМ, Зоран Заев. Со латинична поддршка, пред крајот на ...
| | веќе видена | слични

На ден пред завршување на изборната кампања објавена е нова аудио бомба на јутјуб насловена “ да се слушне вистината“ во која зборува лидерот на СДСМ. Од ...
| | веќе видена | слични

Откако на социјалните мрежи, утринава, се појави нова аудио бомба на која може да се препознае гласот на поранешниот премиер Зоран Заев, таа од Јутјуб каналот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денешните најнови „бомби“ во кои повторно во главна улога е лидерот на СДСМ создадоа паника во таборот на власта. Провладините медиуми се обидуваат да ја ...
| | веќе видена | слични

И они мене ќе ми зборат за правда... Паѓа Талир 2, паѓа Поштенска банка... СРАМОТА Е, СРАМОТА Е, ЛУЃЕ! Повеќе од ова не треба да се каже. Срамота е Никола ...
| | веќе видена | слични

Видео платформата Јутјуб од непознати причини го урнала профилот од кој беше објавена последната бомба за Зоран Заев во која тој зборува како се договарал за ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи, утринава, се појави нова аудио бомба на која може да се препознае гласот на поранешниот премиер Зоран Заев. Од соддржината на самото ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фирмата „Викторија Инвест“ од Албанија со седиште во скопската општина Карпош, која што добила најмногу пари од државата, а не им исплатила на своите вработени ...
сите 216 | | | веќе видена

ДУИ очекува покана од СДСМ за формирање на ново парламентарно мнозинство веднаш по конституирањето на Собранието, но не ја исклучува и можноста за коалиција со ...
сите 270 | | | веќе видена

Во земјава во моментов активни се вкупно 3.700 случаи на Ковид-19, најмногу случаи се регистрирани во Скопје 1426. Според дистрибуцијата на активни случаи по ...
сите 521 | | | веќе видена

Надлежноста за следење на изборите не е нешто ново за ДКСК, но со новиот закон надлежностие се многу зголемени, со рокови околу евентуални приговори. Законот ...
сите 101 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 102 | | | веќе видена

Напаѓачот на Лацио, Чиро Имобиле и официјално е најдобар стрелец во Италија и Европа бидејќи Кристијано Роналдо нема да настапи на вечерашниот натпревар против ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Предизборно бомбардирање - не запира објавувањето на снимени разговори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: