57-годишен маж паднал од скеле и починал

2 копии

Доцна синоќа во полицијата било пријавено насилство кое се случило во авто-кампот „Градиште“ во Охрид. Според пријавеното, А.К.(32), кој претходно бил пријавен ...
| | веќе видена | слични

32-годишен скопјанец нападнал четири лица во авто-кампот „Градиште“ откако тие претходно го пријавиле во полиција. -Синоќа год. во 01.40 часот во СВР Охрид ...
| | веќе видена | слични

Пожар избувнал во куќа во Скопје рано изутрината. -Изутрината во 05 50 часот било пријавено дека во Скопје на ул.„Хо Ши Мин“, настанал пожар во куќа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нови 139 случаи со Ковид-19 од 1.627 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Оздравени се вкупно ...
сите 894 | | | веќе видена

Директорот на приватното училиште НОВА, Иван Новаковски, во разговор за Фактор ги открива сите детали од долготрајниот процес на подготовка на оваа образовна ...
сите 492 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 168 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена

Како бомба не само во бизнис и во банкарскиот свет, туку и во цела држава оптоварена со политичката неизвесност околу формирањето на новата влада, одекна веста ...
сите 93 | | | веќе видена

Претседавачот на Собранието Талат Џафери денеска им дал насоки на собраниските служби за утре да подготват продолжение на конститутивната седница и избор на ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

57-годишен маж паднал од скеле и починал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: