(Видео) Николоски од Прилеп: Нема увоз на тутун, ДОДЕКА НЕ СЕ ОТКУПИ И ПОСЛЕДНИОТ КИЛОГРАМ МАКЕДОНСКИ ТУТУН (ВИДЕО)


Мотив плус веднаш после победата на изборите на 15 јули да работиме за брза реализација на нашето клучно ветување за следните четири години, автопатско ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Носителот на листа во изборната единица 4 и потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски, денеска на средба со граѓаните на општина Прилеп, посочи дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Носителот на кандидатската листа на коалицијата „Обнова за Македонија“ во Четвртата изборна единица Александар Николовски ја побара поддршката од прилепчани ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Носителот на листа во изборната единица 4 на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николски на својата фејсбук страница сподели видео каде што кажува дека неговиот против ...
| | веќе видена | слични

Мојот против кандидат е човекот кој што бараше евро за брат му ама не едно, туку помножено по 200.000 и кажа уште кој се друг платил во штедилницата кај брат ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Мојот опонент, мојот против кандидат Зоран Заев нема ден да не се потсетиме на некоја од неговите големи афери, не се добројуваат. Да земам сега тука да ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4 Александар Николоски денеска на средба пред граѓаните на Кавадарци Николоски, во ...
| | веќе видена | слични

Носителот на кандидатската листа на ВМРО-ДПМНЕ и коалиција во Изборната единица 4, Александар Николовски вечерва на средба со граѓани во Кавадарци побара ...
| | веќе видена | слични

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4, вели дека Зоран Заев за 15 години не успеал да направи една ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски и носител на листа во изборна единица 4 во интервју за Економски лидер, вели како може да очекуваат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Членовите на Комисијата за заразни болести и работната група на Министерството за образование и наука (МОН) денеска треба да го продолжат состанокот за ...
сите 270 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 285 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Николоски од Прилеп: Нема увоз на тутун, ДОДЕКА НЕ СЕ ОТКУПИ И ПОСЛЕДНИОТ КИЛОГРАМ МАКЕДОНСКИ ТУТУН (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: