Николоски: ОБНОВА И ОТВОРАЊЕ НА ЗАТВОРЕНИТЕ ДУЌАНИ ВО ПРИЛЕПСКАТА ЧАРШИЈА (ВИДЕО)


Дволично е пред 4 години да зборувате за дебата и дуели, а после 4 години Заев да бега од предизборно соочување. Може да избере било кој датум и било кое време ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Носителот на листа во изборната единица 4 и потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски, денеска на средба со граѓаните на општина Прилеп, посочи дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Носителот на кандидатската листа на коалицијата „Обнова за Македонија“ во Четвртата изборна единица Александар Николовски ја побара поддршката од прилепчани ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Носителот на листа во изборната единица 4 на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николски на својата фејсбук страница сподели видео каде што кажува дека неговиот против ...
| | веќе видена | слични

Мојот против кандидат е човекот кој што бараше евро за брат му ама не едно, туку помножено по 200.000 и кажа уште кој се друг платил во штедилницата кај брат ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Мојот опонент, мојот против кандидат Зоран Заев нема ден да не се потсетиме на некоја од неговите големи афери, не се добројуваат. Да земам сега тука да ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4 Александар Николоски денеска на средба пред граѓаните на Кавадарци Николоски, во ...
| | веќе видена | слични

Носителот на кандидатската листа на ВМРО-ДПМНЕ и коалиција во Изборната единица 4, Александар Николовски вечерва на средба со граѓани во Кавадарци побара ...
| | веќе видена | слични

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4, вели дека Зоран Заев за 15 години не успеал да направи една ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски и носител на листа во изборна единица 4 во интервју за Економски лидер, вели како може да очекуваат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најавата за поскапување на струјата за 7.4% предизвика низа реакции. На социјалните мрежи за утре се најавени протести во Скопје, Тетово и Гостивар. Протестот ...
сите 269 | | | веќе видена

Партијата на Зоран Заев обзнани како и со кого ќе преговара за новото парламентарно мнозинство и влада, и какви услови ќе постави со новите партнери. „СДСМ ...
сите 452 | | | веќе видена

Нови 75 случаи позитивни на коронавирусот вчера беа регистрирани од направени 830 тестирања. Во претходното деноноќие беа регистрирани и пет смртни случаи, а ...
сите 841 | | | веќе видена

Премиерот на Либан, Хасан Диаб изјави дека одговорните за големата експлозија во опасен магацин во пристаништето во Бејрут ќе ја платат цената за тоа.„Ви ...
сите 146 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 215 | | | веќе видена

Поранешната обвинителка од СЈО, Ленче Ристоска вчера вечерта преку Фејсбук силно реагираше на изјават на претседателот Стево Пендаровски од Пелинце, кој кажа ...
сите 39 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николоски: ОБНОВА И ОТВОРАЊЕ НА ЗАТВОРЕНИТЕ ДУЌАНИ ВО ПРИЛЕПСКАТА ЧАРШИЈА (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: