НСДП: ВМРО-ДПМНЕ цврсто чекори кон дебакл


2 копии

Носителот на Изборната единица 1 Гордана Силјановска Давкова преку статус на Фејсбук пишува дека власта ќе отпушта илјадници вработени во јавната ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, Гордана Силјановска Давкова и целото раководство на ВМРО-ДПМНЕ сакаат да го обноват режимот на Никола Груевски преку најголемиот уништувач ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Носителот на листа во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова денеска оствари средба со претставници на Млади за Македонија.На својата ...
| | веќе видена | слични

Носителот на листа во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова на својата фејсбук страница напиша фејсбук статус дека неспособноста на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Носителот на листа во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова сподели видео на својата фејсбук страница од средбата со граѓани во ...
| | веќе видена | слични

Фотографијата од средбата на Гордана Силјановска-Давкова со поранешниот министер за правда, Михајло Маневски е директен доказ дека таа одработувала за Никола ...
| | веќе видена | слични

За што ли се советуваше Силјановска Давкова вчера со човекот кој заедно со Гордана Јанкуловска е креатор на заробеното „Сваровски" судство, човекот кој го ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Професорката Гордана Силјановска-Давкова се обрати пред граѓаните од Аеродром и им порача дека сме доведени на ѕидот на срамот. Не смее да има човек, вели ...
| | веќе видена | слични

Професорката Гордана Силјановска Давкова која е носител на кандидатската листа на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 1, се обрати пред граѓаните од Аеродром и им порача дека сме ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 123 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НСДП: ВМРО-ДПМНЕ цврсто чекори кон дебакл

Од:
До кого (е-маил):
Порака: