Клоп: Требаше да биде 5-3 за нив

2 копии

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп истакна дека не му е премногу важно дали неговиот тим ќе го сруши рекордот по бројот на освоени бодови во една сезона, важно ...
| | веќе видена | слични

Со победата од 1-3 на гостувањето против Брајтон во 34. коло од Премиерлигата, Ливерпул стигна до уште еден подвиг во сезоната за паметење. Откако „црвените“ ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул синоќа славеше со 3:1 на гостувањето кај Брајтон и тоа беше доволно да оствари уште еден подвиг во сезоната за паметење. Откако Ливерпул постави ...
| | веќе видена | слични

Иако сезоната не е завршена, Ливерпул веќе му се заблагодари на еден фудбалер. Како што рече Јирген Клоп, клубот постигнал договор со крилниот играч Адам Лалан ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фондот за иновации и технолошки развој ја запира реализацијата на проектите од компании што се најдоа на листата на УЈП за неисплатени минимални плати од ...
сите 203 | | | веќе видена

Кој ќе партиципира во владата зависи од преговорите што ќе ги водат партиите што обезбедија влез во парламентот. Така што, возможна е влада без СДСМ и ...
сите 330 | | | веќе видена

Државната изборна комисија вчера ги соопшти официјалните и конечните резултати од парламентарните избори што се одржаа на 15 јули. Според резултатите, ...
сите 153 | | | веќе видена

Основна причина за поскапувањето на електричната енергија е намалувањето на приходите кај електраните во земјава од продажбата на вишоци, а од 10 до 11 милиони ...
сите 161 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 115 | | | веќе видена

Наместо Талат Џафери делегацијата на Мечкин Камен за Илинден ќе ја предводи Горан Мисовски од НСДП. Последниот собраниски спикер нема да присуствува на ...
сите 69 | | | веќе видена

Апелацискиот суд Скопје го отфрли барањето на поранешниот претседател на скопскиот Кривичен суд, Владимир Панчевски, за изземање на Велешкиот суд и префрлување ...
сите 75 | | | веќе видена

Новиот тренер на тимот на Јувентус за играчи до 23 години, Андреа Пирло ги сподели своите впечатоци по почетокот со работа во клубот од Торино. – Горд сум што ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп: Требаше да биде 5-3 за нив

Од:
До кого (е-маил):
Порака: