Продолжен трендот на намалување на каматите на кредитите


Останато

Фондот за иновации и технолошки развој соопшти дека ја запира реализацијата на проектите од компании што се најдоа на листата на УЈП за неисплатени минимални ...
сите 214 | | | веќе видена

И на два дена до конституирањето на Собранието, јавноста и понатаму во неизвесност околу тоа кој ќе го формира парламентарното мнозинство и ќе ја избере идната ...
сите 212 | | | веќе видена

Надлежноста за следење на изборите не е нешто ново за ДКСК, но со новиот закон надлежностие се многу зголемени, со рокови околу евентуални приговори. Законот ...
сите 117 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Продолжен трендот на намалување на каматите на кредитите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: