Јавноста отрпна на „бомбите“, партиите ги обожаваат, ама само „подобните“


Во Македонија како да згасна страста на граѓаните да слушаат тајно снимени разговори, попознати како „бомби“, за одредени субјекти во земјава, а меѓу нив и ...
| | веќе видена | слични

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
| | веќе видена | слични

На каналот „Мијачко Шилеже“ на Јутјуб денеска се појавија две нови аудиоснимки во вкупно траење од околу две и пол минути, на кои наводно се слуша гласот на ...
| | веќе видена | слични

Како и што се очекуваше и најавуваше, предизборната битка финишира со интензивирање на т.н бомбашки напади. На новоотврениот Јутјуб канал “Мијачко Шилеже” ...
| | веќе видена | слични

Откако денеска беа објавени ауди-снимки на кои се слуша гласот на Зоран Заев како разговара со непознат соговорник и бара „Сашо“ да ја повлече финансиската ...
| | веќе видена | слични

Ниту сум се договарал, ниту имам договор со Зоран Заев, првпат слушам за такво нешто, реагира поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков откако денеска беа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со Зоран Заев ниту сум се договарал, ниту имам договор. Прв пат слушнав за такво нешто од разговорот кој го објавија некои портали, каде што се споменува моето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков се огласи по повод новите објавени разговори кои беа објавени денеска на Јутјуб со наслов „Зоран Заев се договорал ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владата ги објави фирмите кои ја злоупотребиле државната помош, односно барале и добиле пари за плати од државата ама не им ги исплатиле на ...
сите 211 | | | веќе видена

Државната изборна комисија вчера ги соопшти официјалните и конечните резултати од парламентарните избори што се одржаа на 15 јули. Според резултатите, ...
сите 125 | | | веќе видена

Заблуда, и тоа голема, е дека Р. Македонија се движи кон граѓанско општество. Да, огромен процент од Македонците, а и од останатите претставници на народите ...
сите 77 | | | веќе видена

Делегацијата на Собранието по повод одбележувањето на националниот празник 2 август Денот на Републиката, на Мечкин камен во Крушево, ќе ја предводи ...
сите 125 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јавноста отрпна на „бомбите“, партиите ги обожаваат, ама само „подобните“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: