Интересна клаузула помеѓу Барселона и Ливерпул излезе на виделина

7 копии

Во изминатиот период се пишуваше за можното заминување на Тиаго Алкантара од Баерн Минхен, сега на оваа тема зборуваше извршниот директор на клубот од Минхен, ...
| | веќе видена | слични

Баерн Минхен во текот на вчерашниот ден го промовираше фудбалерот на Манчестер Сити, Лерој Сане како ново засилување за клубот. Офанзивецот ќе го носи дресот ...
| | веќе видена | слични

Карл-Хајнц Румениге денеска отворено признал дека Тиаго Алкантара побарал да му биде дозволен трансфер во друг клуб, но засега нема конкретни преговори. ...
| | веќе видена | слични

Како што е најавено, сега е потврдено од страна на првиот човек на Баерн Минхен, Карл Хајнс Румениге. Тијаго Алкантара ова лето го напушта Минхен. Шпанецот ја ...
| | веќе видена | слични

Лeрој Сане, големото засилување на Баерн Минхен, одлучи да го земе бројот 10 кој ќе го носи на дресот од следната сезона. Легендарната бројка моментално ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Независниот синдкат на камионските работници Страшо Јованов, тврди дека екс-министерката за труд и социјална политика Мила Царовска е ...
сите 226 | | | веќе видена

Поранешната обвинителка од СЈО, Ленче Ристоска вчера вечерта преку Фејсбук силно реагираше на изјават на претседателот Стево Пендаровски од Пелинце, кој кажа ...
сите 39 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 111 | | | веќе видена

СВР Битола - Одделението за криминалистичка полиција, во соработка со Единицата за крвни и сексуални деликти од Секторот за општ и насилен криминал во БЈБ и ...
сите 267 | | | веќе видена

Помина скоро еден месец, од одржувањето на предвремените парламентарни избори, кои се случија на 15 јули. Освен парламентарно претставените политички партии и ...
сите 35 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интересна клаузула помеѓу Барселона и Ливерпул излезе на виделина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: