Лампард проговори за можноста да го ангажираат фудбалерот кој си оди од Манчестер Јунајтед


Оле Гунар Солскјер пред неколку денови потврди дека младиот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Анхел Гомеш веројатно ќе си замине од клубот откако одбил да го ...
| | веќе видена | слични

Мејсон Гринвуд се претвори во стандареден стартер по карантинската пауза поради коронавирусот и им прави друштво на Марсијал и Рашфорд во нападот на Манчестер ...
| | веќе видена | слични

Неколку големи екипи од Премиер лигата веќе подолго време го следат Натан Аке кој го носи дресот на Бурнемоут и прикажува одлични настапи. По натпреварот за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 194 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 131 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 252 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Синоќа, на магистралниот пат Радовиш – Штип, во близина на клучката за с. Љуботен, се случила сообраќајна незгода, при што едно лице го загуби животот.Според ...
сите 261 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лампард проговори за можноста да го ангажираат фудбалерот кој си оди од Манчестер Јунајтед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: