Славески: СДСМ не знае дали е за прогресивен или за рамен данок

2 копии
2 копии

Во емисијаата Само Вистина на Канал 5 телевизија политичкиот аналитичар Сотир Костов дебатираше на тема реална политичка понуда или наддавање, или говореше за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Вчера во емисијата „Економски магазин“ гостуваше Дарко Лазаров, претседател на Комисија за економија при ВМРО-ДПМНЕ при што посочи дека програмата на ...
| | веќе видена | слични

Дуел на лидери: Христијан Мицковски против Зоран Заев. Исправи се Македонијо! – Одбери Обнова! – Наспроти, Можеме - уште повеќе, уште подобро. Мицковски ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кандидатот за пратеник од ВМРО-ДПМНЕ во Шестата изборна единица, Александар Велјановски, на вечерашната дебата на 24 Телевизија истакна дека на граѓаните им е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Да драги мои, имаме изборна трка, сведена на двајца натпреварувачи: ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата “За обнова на Македонија“, со “Исправи се Македонијо! – Одбери ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Албанија продолжува сериозната состојба со Ковид-19, откако и во последното деноноќие е регистрана висока двоцифрена бројка на новозаразени и четворица ...
сите 504 | | | веќе видена

На 15 јули одлучуваме дали ќе одиме напред или ќе се враќаме назад! Одлучуваме дали ќе продолжат да растат платите или ќе се полнат џебовите на луѓето на ...
сите 300 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ,Наум Стоилковски реагира на последната бомба во која е вмешан Зоран Заев.Тој го прашува лидерот на СДСМ како се пишуваат шест милиони ...
сите 86 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 189 | | | веќе видена

Денеска сме во посета на Штип, на последниот ден од кампањата, што туку завршивме со трибината со здравствени работници, односно со медицинскиот персонал, ни ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Славески: СДСМ не знае дали е за прогресивен или за рамен данок

Од:
До кого (е-маил):
Порака: