Уапсен маж на Бит Пазар

Тројца скопјани вчера биле уапсени откако при извршен преглед кај нив била пронајдена дрога, информира МВР. Вчера во 13:00 часот, полициски службеници од СВР ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
4 копии
2 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Илија Несторовски преку социјалните мрежи ја искажа својата голема почит кон капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев. Македонија Несторовски кој ...
сите 777 | | | веќе видена

Професорот Љубомир Цуцуловски на социјалните мрежи реагираше на најновите информации дека ќе се отвори повторно Уставот. Не е тефтер. Крајно време е Заев, ...
сите 607 | | | веќе видена

Кон крај на летото се очекува да се постигне колективен имунитет со вакцинирани половина од полнолетните граѓани. Вакцинацијата во моментот е забавена поради ...
сите 345 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена

Денеска сум во Луксембург каде што се одлучува за тоа дали Македонија ќе почне преговори за членство со Европската унија, а власта никаде ја нема, критикуваше ...
сите 549 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен маж на Бит Пазар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: