Во овој хорскопски знак СЕ РАЃААТ НАЈПОСЕБНИТЕ ЖЕНИ НА ПЛАНЕТАТА

Најпосебните жени покрај убавината имаат нешто друго заедничко. Сигурно познавате одредени дами кои секогаш се издвојуваат од толпата и привлекуваат внимание ...
| | веќе видена | слични

Има многу убави луѓе на секој дел од светот, но познато е дека некои нации, во споредба со другите, се издвојуваат со својата харизма и сексапил.Покрај ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Сознанието дека вашиот партнер ви бил неверен е нешто со кое што никој не сака да се соочи. Но, доколку во таква ситуација нешто може да ве расположи, тогаш ...
| | веќе видена | слични

 Сметаме дека за вкусови не се дискутира, бидејќи она што е убаво за една личност, може да изгледа ужасно за некој друг. Но според некои истражувања, ...
| | веќе видена | слични

Најверојатно познавате одредени дами кои секогаш се издвојуваат од толпата и привлекуваат внимание каде и да се појават. Постојат големи шанси тие да се родени ...
| | веќе видена | слични

Останато

Носителот на пратеничката листа на ВМРО-ДМНЕ во Изборната единица 3, Игор Јанушев, од Чашка наброи многу проекти од програмата како што се 20 % зголемување на ...
сите 556 | | | веќе видена

-Мора да направиме се за да го зачуваме здравјето на граѓаните, и тоа го правиме низ овие изборни собири коишто ги одржуваме на изборната кампања. И многу е ...
сите 423 | | | веќе видена

Овде гласно зборуваме против дискриминацијата и нееднаквоста. Фактот дека Арбен е заменет со Александар е симптоматично за нашето општество. Г-дин Заев, кажете ...
сите 192 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 74 | | | веќе видена

Кандидатот на ДУИ за премиер Насер Зибери изјави дека негова заложба во првите 100 дена како премиер Албанец ќе биде да работи на подобрување на иднината на ...
сите 176 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски носител на листата кандидати за пратеници во ИЕ 2 на вечерашното гостување на изборната програма на ...
сите 258 | | | веќе видена

Вкупно 1.814.263 граѓани имаат право да гласаат на претстојните предвремени парламентарни избори закажани за 15 јули. Државната изборна комисија (ДИК) вчера го ...
сите 216 | | | веќе видена

Зоран Заев, за последната објавена „бомба“ во која лидерот на СДСМ вели дека ќе соберел „и шарени и шуто и рогато“ и после „мамата ќе им ја е..л“ на сите ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во овој хорскопски знак СЕ РАЃААТ НАЈПОСЕБНИТЕ ЖЕНИ НА ПЛАНЕТАТА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: