Анабела се обидела да се самоубие, пејачката попуштила и со нервите

Српските медиуми преднесуваат дека пејачката Анабела Џогани се обидела да се самоубие мешајки акохол и седативи.Таа на овој чекор се одлучила кога нејзината ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Луна Ѓогани која е во врска со Марко Миљковиќ во реалното шоу „Задруга“ се почесто го спомнува Слоба Радановиќ и тоа е причина за нивните кавги.Имено, на Марко ...
| | веќе видена | слични

Душица Јаковљевиќ, водителката на Задруга, пред неколку дена заврши на Клиниката за инфективни болести бидејќи се чувствуваше лошо. Откако престојуваше во ...
| | веќе видена | слични

Кристијан после затворот во кој лежел осум години поради наркотици, штом се нашол на слобода одлучил да потпише договор во септември да влезе во Задруга 4.Се ...
| | веќе видена | слични

Кија Коцкар стана сопственичка на уште една недвижност во елитна населба во Белград. Коцкар претходната година заработи многу пари благодарение на настапите и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Носителот на изборна единица 3, Игор Јанушев денес оствари посета во Општина Свети Николе каде што посочи дека ВМРО-ДПМНЕ ќе се залага за навремена исплата на ...
сите 405 | | | веќе видена

-Мора да направиме се за да го зачуваме здравјето на граѓаните, и тоа го правиме низ овие изборни собири коишто ги одржуваме на изборната кампања. И многу е ...
сите 394 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 26 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 74 | | | веќе видена

Последната „бомба“ на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во која вели дека ќе соберел „и шарени и шуто и рогато“ и после „мамата ќе им ја ебел“ била последица на ...
сите 67 | | | веќе видена

Вкупно 1.814.263 граѓани имаат право да гласаат на претстојните предвремени парламентарни избори закажани за 15 јули. Државната изборна комисија (ДИК) вчера го ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анабела се обидела да се самоубие, пејачката попуштила и со нервите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: