Катица Јанева се соблекла во долна облека на состанок во Државниот заводот за ревизија

2 копии

Поранешната специјална обвинителка Катица Јанева денеска на состанок во Државниот завод за ревизија почнала да се однесува дрско и непристојно, а ја соблекла и ...
| | веќе видена | слични

Присуството на обвинителката Ивана Трајчева на презентацијата на финансискиот извештај за работењето на СЈО, поради кое Катица Јанева се соблече по долна ...
| | веќе видена | слични

Непотребна драма и сензација со која е погазено достоинството на Катица Јанева – се огласи нејзината одбрана откако вчера на состанокот во ДЗР на кој биле ...
| | веќе видена | слични

На Државниот завод за ревизија не му се зборува многу за вчерашниот случај со екс специјалната обвинитека Катица јанева, кога таа на состанок кај нив почнала ...
| | веќе видена | слични

Бившата специјална јавна обвинителка и шефица на СЈО, Катица Јанева, која е обвинета во случајот „Рекет“ и која вчера од куќен притвор беше спроведена во ...
| | веќе видена | слични

Поранешната специјална обвинителка Катица Јанева денеска направила инцидент во Државниот завод за ревизија додека ревизорите и ги презентирале наодите од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Александар Николоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4, во вечерашното интервју за Македонската телевизија посочи дека ...
сите 663 | | | веќе видена

Вчера во тетовската полиција било пријавено дека непознати лица направиле длабок ископ во кој депонирале градежен отпад кој потоа бил запален. Како што ...
сите 302 | | | веќе видена

По подолг период, денеска во ГОБ „8 Септември“ испишале 15 пациенти кои успешно се излекувани од корона вирусот, вели директорот на оваа здравствена ...
сите 236 | | | веќе видена

Енио Мориконе не стигна да се напие вино со Даниеле Де Роси. Еднаш композиторот му подарил шише првокласно вино на заменикот капитен на „римската волчица“. Се ...
сите 43 | | | веќе видена

Охрид, 8. јули 2020 (Inpress)– Според статистичките податоци на МВР, во текот на изминатото деноноќие, на подрачјето на СВР Охрид, полициските службеници ...
сите 160 | | | веќе видена

И во услови на пандемија државата има капацитет да спроведе здравствено безбедни избори. Важно е да излезете и да гласате, да го остварите своето уставно ...
сите 389 | | | веќе видена

Големи се шансите Еден Азар да не се појави на натпреварот кој Реал Мадрид в петок вечер ќе го игра на домашен терен против Алавес, и на кој на домашните им ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катица Јанева се соблекла во долна облека на состанок во Државниот заводот за ревизија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: