Стоилковски: СДСМ е најголемиот кластер на коронавирус во државата


СДСМ е најголемиот кластер на коронавирусот во земјава. Денеска имаше нов пик од 101 заразен граѓанин, жртви на предвременото започнување на кампања на СДСМ и ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски вчера за Телевизија Шења истакна дека однесувањето на владеачката партија е резултат само на нивната предумисла за ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Македонија целосно потфрли во справувањето со корона вирусот. Надлежните потфрлија по основ на сите параметри меѓу кои ефикасноста на спроведени мерки, ...
| | веќе видена | слични

Лажни вести единствено излегуваат од Бихакќа. Зоран Заев е политичар кој што очајно лаже и се фали со слики од проекти во други држави. Зоран Заев за три ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Во ден кога Македонија бележи црни бројки од 125 нови заболени и 7 починати Зоран Заев зборува за избори на 5-ти јули. Тоа само покажува колку се одлепени од ...
| | веќе видена | слични

Заев е крал на лагите. Да немаше слики од проекти во други држави ќе немаше со што да се пофали, велат од ВМРО-ДПМНЕ со реакција на соопштение од СДСМ за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Факти кои го одбележаа денот: 1. Заев гази врз мртви и новозаразени само да издејствува избори за помал пораз 2. Пандемијата зема замав, за само една седмица ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во овие мигови на Македонија и македонскиот народ не им е потребен ПР-от на Владата и СДСМ базиран на лаги и манипулации, туку конкретни мерки!, напиша на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како резултат на “се е под контрола” и “народот е крив” политиката на Владата на СДСМ, денес имаме 125 нови случаи на заболени и 7 починати, порача генералниот ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев очајно лаже и се фали со слики од проекти во други држави, дека ги изградил во Македонија. Зоран Заев камен на камен нема изградено во периодот од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Првиот пациент на кого му беше трансплантирано срце во нашата земја заминува на домашно лекување. Претседателот на СДСМ, Зоран Заев и претседателот на ...
сите 201 | | | веќе видена

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 219 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево се сретна со млади луѓе во општината Гази Баба.„ Ве мотивираме да учите, работите и живеете во својата ...
сите 348 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стоилковски: СДСМ е најголемиот кластер на коронавирус во државата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: