Мисајловски: Итно е потребна стратегија, бидејќи се движиме во слепа улица

Денеска, сведочиме на нов голем бран на новозаболени од корона вирусот. Тоа укажува на тоа дека здравствената ситуација во Република Македонија, за жал, е лоша ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По фејк њуз Христијан Мицкоски, портпаролот Димче Арсовски, во своите лажни вести се заглави и  потпретседателот Владо Мисајловски. Славата со пласираните ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Расте нервозата во СДСМ, лупа срцето, знаете дека губите. Објавената фотографија која илустрираше крив пат, покажува дека СДСМ не работи ништо, реаѓира ...
| | веќе видена | слични
2 копии

-Реалност се пречистителните станици, реалност се автопатите, регионалните патишта и гасификацијата низ цела држава! Направени за напред да одиме сите. Ние ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Додека Владо Мисајловски од фејк-њуз ВМРО свесно објавува и шири лажни вести со кои ги манипулира граѓаните, реалноста е сосема поинаква, напиша денеска на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и поранешен министер за транспорт и врски Владо Мисајловски вчера на Фејсбук објави фотографија на која напиша „Ова е таа ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на собир во општина Центар вечерва порача дека правдата мора да завладее насекаде низ Македонија, во секој ...
сите 465 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Носителот на листа од 6 ие и претседателот на Алијансата за Албанците, Зиадин Села во Теарце зборуваше за многуте проблеми на албанските села, на кои им ...
сите 183 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 237 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, на средбата со пензионери во населбата Автокоманда, во скопската Општина Гази Баба, зборуваше за Програмата на ...
сите 220 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мисајловски: Итно е потребна стратегија, бидејќи се движиме во слепа улица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: