Бајден го обвини Трамп дека ги претворил САД во бојно поле


4 копии
3 копии

Лидерите на државите членки на ЕУ сфаќаат дека треба да ги ревидираат односите со САД, но тоа планираат да го направат откако ќе биде познат новиот претседател ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Поранешниот американски потпретседател Џо Бајден и официјално стана кандидат на Демократската партија за претседателските избори кои треба да се одржат во ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот потпретседател Џо Бајден обезбеди доволно делегати за да стане кандидат на Демократската партија за претседателските избори во ноември против ...
| | веќе видена | слични

Хакери под контрола на Кина и Иран неодамна упаднале во мејловите на вработените во изборните штабови на Џо Бајден и Доналд Трамп. Ова денеска го изјави Шејн ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 508 | | | веќе видена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 188 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

На Јутуб се појавија снимки на кои се слушаат гласовите на високи функционери на една владеачка партија кои не бираат метод и начин како да дојдат до глас ...
сите 89 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 233 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бајден го обвини Трамп дека ги претворил САД во бојно поле

Од:
До кого (е-маил):
Порака: