Јошевска Анастасовска: Ниту еднаш Катица не објасни на јавноста што тоа ќе биде ОК


Вечерва во емисијата „Што не е јасно“ гостуваше адвокат Сузана Јошевска Анастасовска при што посочи дека во текот на судењето на Катица Јанева не се дозна ...
| | веќе видена | слични

Во Палата на правда денес се одржало судење на Светлана Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша. Пејачките се судат поради повреда на честа и угледот бидејќи Карлеуша и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Првиот пациент на кого му беше трансплантирано срце во нашата земја заминува на домашно лекување. Претседателот на СДСМ, Зоран Заев и претседателот на ...
сите 201 | | | веќе видена

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 219 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево се сретна со млади луѓе во општината Гази Баба.„ Ве мотивираме да учите, работите и живеете во својата ...
сите 348 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јошевска Анастасовска: Ниту еднаш Катица не објасни на јавноста што тоа ќе биде ОК

Од:
До кого (е-маил):
Порака: