Курсна листа на НБРМ: Колку чини еврото денеска?

5 копии

Претседателката на Собранието на Косово, Вјоса Османи, рече дека примила писмо од персоналот на Министерството за здравство, во кое стои дека од 2016 година ...
| | веќе видена | слични

Претседателката на собранието на Косово, Вјоса Османи, ги предупреди пратениците да не пушат цигари внатре во Собранието. Во еден момент таа забележа чад и ги ...
| | веќе видена | слични

Од средината на март границите се затворени, што значи дека сите оние што платиле за зелен картон, односно за полиса за осигурување од автоодговорност во сите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Уште пет дена не делат од 15 јули, денот кога конечно ќе расчистиме со остатоците на режимот на Никола Груевски. В о среда одлучувате дали ќе се оди напред или ...
сите 208 | | | веќе видена

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
сите 93 | | | веќе видена

Кога имавме собир на граѓани во Тетово и во Гостивар, голем дел од Албанците беа присутни на тие собири и дури голем број од тие Албанци кои што беа присутни ...
сите 410 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, заедно со носителите на кандидатската листа во ИЕ 1, Мила Царовска и Никола Димитров денеска на трибина во Припор разговараа ...
сите 290 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 7 | | | веќе видена

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди при МВР по добиениот видео запис на кој е снимено како униформиран полициски ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Курсна листа на НБРМ: Колку чини еврото денеска?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: