Двојно зголемена е-трговијата во Србија

2 копии

Најголемиот дел од штипските конфекции што се затворени поради ковид-19 се обезбедени со нарачки, па затоа нивните сопственици се подготвени на своите ...
| | веќе видена | слични

Останато

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
сите 93 | | | веќе видена

Кога имавме собир на граѓани во Тетово и во Гостивар, голем дел од Албанците беа присутни на тие собири и дури голем број од тие Албанци кои што беа присутни ...
сите 304 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 7 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двојно зголемена е-трговијата во Србија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: