Екс министерот во Владата на Заев: Врвот на СДСМ не сака да спроведе суштински реформи

„Јас во СДСМ сретнав многу добри луѓе, многу квалитетни луѓе. Сретнав луѓе кои се со огромни квалитети, луѓе кои сакаат промени, но тие луѓе ги нема во врвот ...
| | веќе видена | слични

Избори што поскоро. Ниту СДСМ, ниту ВМРО-ДПМНЕ, кој и да победи, не може сам да се справи со ковид 19 и економската депресија. Никола Тодоров, министер во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа како СДСМ се справува со пандемијата каде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ истакна дека СДСМ односно Сања Лукаревска и Мухамед Зекири се ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Стевчо Јакимовски, во своето гостување во емисијата „Само Вистина“ зборуваше за пандемијата во земјата каде посочи дека Република Македонија се наоѓа во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Стевче Јакимовски во своето гостување во емисијата „Само Вистина“ зборуваше за пандемијата во државата каде посочи дека смешно е тоа што сега целата ...
| | веќе видена | слични

Некогашниот градоначалник на општина Карпош и претседател на политичката партија ГРОМ, Стевче Јакимовски гостуваше во ,,Само Вистина” на Канал5. Очигледно се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на СДСМ Зоран Заев вечерва пред скопјани порача дека го бара гласот на граѓаните за уште еден нов и чист мандат, за да продолжат со добрите политики.
сите 495 | | | веќе видена

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
сите 90 | | | веќе видена

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди при МВР по добиениот видео запис на кој е снимено како униформиран полициски ...
сите 129 | | | веќе видена

Претседателот на најголемата политичка опција во државата ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од Берово ги повика сите граѓани да се обединат, и оние неопределените, ...
сите 260 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 8 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 160 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4 Александар Николоски денеска на средба пред граѓаните на Кавадарци Николоски, во ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Екс министерот во Владата на Заев: Врвот на СДСМ не сака да спроведе суштински реформи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: