Заев: Датумот е завршена работа, избори ќе има на 5 јули

Лидерот на СДСМ изјави дека вирусот слабее во неговиот ефект, само за да проба да ја оправда неговата цел за брзи корона-избори. Екс-премиерот вели дека сите ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Двајца италијански лекари – Алберто Зангрило, кој ја предводи болницата „Сан Рафаело“ во Милано и Матео Бастети, шеф на Клиниката за инфективни болести „Сан ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Шефот на болницата Сан Рафаеле во Милано, во северниот регион Ломбардија, кој бил жариште на пандемијата на коронавирусот во Италија и личен лекар на ...
| | веќе видена | слични

Шефот на болницата Сан Рафаеле во Милано, во северниот регион Ломбардија, кој беше жариште на панедимијата од коронавирус во Италија, рече дека новиот бран ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на СДСМ Зоран Заев вечерва пред скопјани порача дека го бара гласот на граѓаните за уште еден нов и чист мандат, за да продолжат со добрите политики.
сите 495 | | | веќе видена

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
сите 90 | | | веќе видена

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди при МВР по добиениот видео запис на кој е снимено како униформиран полициски ...
сите 129 | | | веќе видена

Претседателот на најголемата политичка опција во државата ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од Берово ги повика сите граѓани да се обединат, и оние неопределените, ...
сите 260 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 8 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 160 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4 Александар Николоски денеска на средба пред граѓаните на Кавадарци Николоски, во ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев: Датумот е завршена работа, избори ќе има на 5 јули

Од:
До кого (е-маил):
Порака: