Вака сега изгледа еден од најпознатите стадиони во светот!


Повредениот напаѓач на Реал Мадрид изминатиов период се најде на удар на критики поради што не ги почитуваше мерките за самоизолација при враќањето во Србија ...
| | веќе видена | слични

Српскиот напаѓач на Реал Мадрид, Лука Јовиќ кој е надвор од стројот поради повреда, се пофали дека направил добра скара со другарите во неговиот дом во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерите на Реал Мадрид веќе извесно време тренираат во тренинг кампот „Валдебабас“, а првиот официјален натпревар по повеќе од два месеци ќе го одиграат за ...
| | веќе видена | слични

Николас Анелка промени преку 10 клубови во својата богата играчка кариера и важеше за еден од елитните играчи кои доста често ја менуваа средината, но покрај ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на собир во општина Центар вечерва порача дека правдата мора да завладее насекаде низ Македонија, во секој ...
сите 465 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 237 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, на средбата со пензионери во населбата Автокоманда, во скопската Општина Гази Баба, зборуваше за Програмата на ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вака сега изгледа еден од најпознатите стадиони во светот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: